Проявив мужність і героїзм при захисті України

Минає сім років, як при виконанні бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції на cході України загинув наш земляк, старший санітар резервного батальйону спеціального призначення Національної гвардії України «Донбас», солдат резерву Ігор Васильович Черняк (02.08.1980 – 18.07.2014).

Напередодні сумної дати, традиційно, покласти квіти до могили полеглого Героя прибули представники влади територіальної громади, зокрема, заступник міського голови Олександр Пастух, а також військовослужбовці командного складу навчального центру Національної гвардії України з міста Золочева на Львівщині.

– Щороку ми маємо за честь приїздити в місто Радивилів, щоб вшанувати пам’ять про нашого побратима, який був військовослужбовцем резерву Національної гвардії України, – зауважив військовий капелан отець Юрій Галабуда у проповіді після поминального молебню. – Ігор Черняк загинув смертю хоробрих, намагаючись врятувати пораненого побратима. Його життя обірвалось у бою за місто Попасну, що на Луганщині. Сталося це 18 липня 2014 року. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Ігор Черняк посмертно був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

У вересні 2014 р. на фасаді Золочівської загальноосвітньої школи №2 ім. Маркіяна Шашкевича, а в квітні 2015 р. – на будівлі Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №1 – гімназія» (нині ліцей №1) (Ігор навчався тут у 1991 – 1992 роках), у присутності педагогів, вихованців, громадськості, в пам’ять про героїчно полеглого воїна було встановлено меморіальні дошки.

З Радивилівщини в цій війні загинули:

  2014 рік:

22 травня – Андрій Нечипорук,

24 червня – Андрій Бєлкін,

18 липня – Ігор Черняк,

5 вересня – Іван Лемещук,

5 вересня – Іван Сова,

6 листопада – Назар Крохмаль,

  2016 рік:

23 травня – Микола Куліба,

31 серпня – Владислав Шемуровський.

(За публікацією сайту Радивилівської міськради).

Радивилів. Могила Ігоря ЧернякаІгор Черняк, Радивилів, меморіальна дошка

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.