Прикрасили традиційними українськими візерунками

До Дня Незалежності Радивилівський будинок культури розмалювали у модний квітковий принт. На колонах при вході з’явилися візерунки, якими здавна прикрашали українські оселі та які стали улюбленими мотивами творчості місцевих художників.

-Це український символізм, – розповіли викладачі Радивилівської дитячої школи мистецтв імені Г.Жуковського. – Такі візерунки, які використовували місцеві живописці О.Дудар, А.Капуста,  в давнину були дуже популярними і слугували для оздоблення українських хат, предметів побуту. Тепер вони повертаються у наше сьогодення: руками  людей мистецтва малюнки з минулого повертаються на фасади сучасних будинків, кафе, на вітринне скло.

Уже з перших годин роботи було помітно, що результат чудовий. Стараннями дитячих рук центральний вхід до мистецького закладу, де відбуваються всі найбільш важливі культурні події в місті, набув святкового і незвичайного вигляду, –  прокоментувала формат організації арт-проєкту заступник директора, заслужений працівник культури України Алла Комар.

В акції взяли участь викладачі художнього відділу школи мистецтв, вихованці та випускники. На допомогу їм прийшли учасники зразкового ансамблю «Барвінок», а також керівники гуртків будинку культури.

Саме від нас залежить, яких фарб ми додамо в своє життя, щоб воно надихало і поповнювалося моментами, від яких хочеться радіти. Зараз усі разом ми створюємо такий момент – для гарного настрою усім жителям нашого міста і щирого бажання прикрасити свій день посмішкою, наголошують учасники мистецької акції.

(З сайту ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.