Природознавче дослідження Володимира Баточенка

Директор Бродівського історико-краєзнавчого музею Василь Стрільчук повідомив у соцмережі:

«Музей отримав чудовий подарунок – дослідження (брошуру) відомого природознавця-професіонала Володимира Баточенка, старшого наукового співробітника Національного природного парку “Північне Поділля”.  Книга видана власним коштом автора. Щиро дякуємо Володимиру Миколайовичу за дарунок і співпрацю та бажаємо йому міцного здоров’я і подальших творчих успіхів і відкриттів!».

Назва брошури: «Рослини і гриби Червоної книги України та Бернської конвенції: Бродівський район» (Київ, Центр учбової літератури, 2020)».

У 2011 році парламентська газета «Голос України» писала: «Синя жимолость уперше потрапила у «Червону книгу України». І знайшов її садівник-любитель з міста Радивилова Володимир Баточенко, тим самим довівши, що ця унікальна рослина не зникла з українських теренів, як це вважалося протягом останніх сторіч. Наразі дослідник – у пошуках ще однієї рідкісної рослини — винограду дикого лісового, здатного витримувати 40-градусні морози. Виноград цей, на думку Володимира Миколайовича, ще не повністю викоренився з наших земель. Взагалі-то, пошук рідкісних рослин, можна сказати, хобі цього чоловіка, якого у Радивилові, куди він переїхав із Приморського краю, називають природолюбом».

Баточенко Володимир Миколайович живе в Радивилові (вул. Набережна). Про його успіхи у вивченні природи писали й газети Рівненщини, Львівщини. Слід зазначити: Бродівський район нині увійшов до складу Золочівського Львівської області.

Володимир Баточенко

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.