Привітали найстаршого в громаді чорнобильця-ліквідатора

Михайло Григорович Качурець, який 21 жовтня відзначив своє поважне 80-річчя, є також найстаршим у когорті ветеранів-ліквідаторів аварії на ЧАЕС із числа жителів колишнього Радивилівського району.

З нагоди щедрого ювілею домівку Михайла Григоровича, де він нині проживає разом із дружиною, відвідали побратими-ліквідатори: голова Радивилівського об’єднання «Союз Чорнобиль України» Іван Миколайович Степанюк, його заступник Іван Миколайович Воронко, а також голова Радивилівської ветеранської організації Василь Андрійович Бондар. Як і годиться в такий особливий день – з квітами, цінним подарунком та почесною грамотою Радивилівської міської ради – за високе почуття обов’язку при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, активну життєву позицію та з нагоди 80-річчя, вони побажали ювілярові міцного здоров’я, сімейного тепла, добра і благополуччя.

Привітавши також і від імені міського голови Миколи Карапетяна найстаршого, і за всі ці роки – одного із найбільш активних членів спілки, голова ветеранської організації Василь Бондар справедливо зазначив, що Чорнобильська трагедія залишила по собі багато скалічених доль і хвороб. Але якби не люди, які пожертвували собою під час ліквідації її жахливих наслідків, не відомо, як би склалась подальша ситуація для наступних поколінь. А тому на життєві потреби таких людей різних професій – пожежників, правоохоронців, медиків, які героїчно захистили Україну та весь світ від руйнівної дії радіації, у нашій громаді звертається постійна увага.

Михайло Григорович Качурець був задіяний до ліквідації наслідків техногенної аварії в Чорнобилі з лав органів внутрішніх справ району, де нинішній ювіляр пропрацював довгих 26 років. Про це вмістили розповідь у соцмережі на сторінці Радивилівської громади.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.