Письменник Василь Шкляр – у Радивилові

17 грудня Радивилівська міська бібліотека провела в колишньому кінотеатрі міста зустріч читачів із відомим українським письменником Василем Шклярем.

Його приїзд вітали член Національної спілки письменників України, радивилівська поетеса Галина Гнатюк і бібліотекар Галина Гнатюк (такий ось збіг імен та прізвищ).

Василь Шкляр розповів про роботу над своїми романами «Чорний ворон. Залишенець», «Марія», «Троща», «Характерник» та іншими, про зйомки фільмів за його романами, про зустрічі з цікавими людьми, які збагачують психологічну і фактологічну основу творів, відповів на численні запитання.

Рішенням Комітету з Національної премії України ім. Т.Шевченка Василь Шкляр був визнаний лауреатом Шевченківської премії 2011 року, але письменник відмовився її отримати на знак протесту проти перебування на посаді міністра освіти України одіозного українофоба Д.Табачника.

На завершення зустрічі письменник залишив автографи на своїх книгах, що їх мали змогу придбати читачі.

За останні роки в Радивилів до своїх шанувальників таланту приїздили відомі письменники Мирослав Дочинець, Галина Пагутяк, Дара Корній та інші.

Володимир ЯЩУК. Фото автора.

Фото можна подивитися тут: https://jasc51.io.ua/album896959
Василь Шкляр, місто Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.