Пиятика – з ударами обухом по голові

36-річний чоловік  ще 17 травня цього року пішов з дому в гості до свого 40-річного  знайомого в  село Ситне Радивилівського району.  Чоловіки влаштували застілля з алкоголем. Між ними спалахнула сварка.

Господар оселі двічі вдарив гостя по голові обухом сокири в потилицю та наніс йому ще три удари лезом сокири.  Коли зрозумів, що знайомий помер, викопав на своєму городі яму, закопав туди тіло, а саме місце прикрив гіллям.

Про зникнення брата у поліцію повідомила 23 травня його сестра. Зниклого оголосили у розшук. Увечері 26 травня жінка також прийшла в Ситне до свого 40-річного знайомого,  з яким любив час від часу випивати її брат.  І на  подвір’ї помітила взуття зниклого брата. Запідозривши погане, жінка викликала туди поліцейських. Убивцю затримали.

Дубенська місцева прокуратура повідомила, що у суді прокурор довів його провину. Обвинувачений визнав  провину у скоєнні вбивства частково.  Рівненський районний суд призначив убивці 10 років позбавлення волі. Вирок суду законної сили ще не набрав.

http://www.rivnepost.rv.ua/news/ubivtsya-siditime-u-kolonii-10-rokiv

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.