Раді вам, молоді письменники!

У Радивилівській центральній районній бібліотеці 15 листопада відбулася зустріч з представниками «Молодіжної літературної платформи» Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України. З радивилівськими читачами спілкувалися рівненські письменники Олександр Євтушок, Ірина Мельник, Валентина Люліч, Алла Рогашко, Юлія Костюкевич, Галина Гнатюк. Звучали вірші, уривки з прозових творів, пісні на власні слова у виконанні під гітару Валентини Люліч.Радивилів, поети, Рівне, Олександр ЄвтушокБезумовно, такі зустрічі надовго западають у душу, потрібні читачам, адже особисте знайомство з письменником викликає більший інтерес до його книг, допомагає краще розуміти його і перейматися поетикою та стилістикою його творчості.

Пригадалося, коли ще студентом, займаючись у літературній студії, разом з товаришами, членами Рівненського обласного літературного об’єднання, я приходив на зустрічі із старшокласниками шкіл міста, виїздив у віддалені школи і клуби області. Зокрема, збереглася книжка Ернеста Хемінгуея з пам’ятними записами, зробленими рівно 45 років тому, у листопаді 1970-го, в Степанській школі. Хтось із тих тодішніх літераторів став досить відомим письменником, хтось задовольнився роботою в журналістиці. Важливо, що такі зустрічі не минають безслідно. «Пам’ятай про зустріч в осінньому Степані», – написав відомий тепер рівненський поет Петро Велесик. І я, Петре, пам’ятаю…

Степань, автограф, Петро Велесик, Леоныд Куліш, Володимир ЯщукТож хочеться надіятися, що з організаторською участю районної бібліотеки такі зустрічі з письменниками в Радивилові стануть у наші дні більш частими.

На тему зустрічей у Радивилові з письменниками:

Про свято книги в Радивилові – львівська письменниця Галина Вдовиченко

Шевченківський лауреат – у читачів Радивилова

Радіозапис і відео (для заставки на лицьовій сторінці використане фото з Фейсбуку):

 

 

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.