Радіо FM і цифрове телебачення – для Радивилова

Представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівненській області Дмитро Тарасюк повідомив ЗМІ, що силами Рівненської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення нині практично завершується будівництво вежі в селі Копань Демидівського району – висотою 110 метрів (село Копань розташоване поблизу села Пляшева Радивилівського району). Коли її добудують, цифровим телебаченням, радіомовленням та стійким мобільним зв’язком буде закрито практично всю південну частину області, а саме Радивилівський, Демидівський, Млинівський райони та значну кількість населених пунктів Дубенського району.

цифрове телебачення, РадивилівКрім того, для вежі у селі Копань уже прораховані та Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення виставлені на конкурс дві частоти для створення FM-радіо. На думку Дмитра Тарасюка, на одній із цих двох частот працюватиме й спільне підприємство за участю редакцій місцевого проводового радіо Радивилівського, Демидівського і Млинівського районів. В області вже є три подібні FM-радіостанції: “Полісся” – в Сарнах, “Березне” – у Березному та “Бурштиновий шлях” – у Володимирці.

А поки що в Радивилові і прилеглих до міста селах стабільно приймаються на радіоприймач лише передачі львівського радіо FM «Галичина», яке тут транслюється через підсилювач у Бродах на частоті 107,5, а в районі сіл Митниця, Рідків, Пляшева ці передачі досягають із підсилювача в Радехові – на хвилі 103,6. Передачі рівненських телеканалів у Радивилівському районі із задовільною якістю не приймаються. А переваги цифрового телебачення можуть відчувати лише ті, хто користуються супутниковими антенами, щоправда, рівненські телеканали там відсутні.

 

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.