Радивилів: арт-рандеву «Віддам талант у добрі руки»

Радивилів, будинок школяраКраса та добро у житті людини… Про них мріють, їх чекають, ними захоплюються. Чи можна зараз у нашому раціональному та жорстокому світі говорити про добро, про прекрасне? І можна, і потрібно. Через усі бурі людство пронесе ідею, що без краси та добра не буде нічого.

На мою думку, найвідоміший афоризм «Краса врятує світ» – дещо неточний, бо краса не просто врятує світ коли-небудь, вона вже багато разів його рятувала. І сьогодні, коли в Україні йде війна, коли душі людей розриваються від болю втрат, від неправди, від неможливості щось змінити, краса та добро покликані знову рятувати суспільство від зла, роздратування і жорстокості. Адже мистецтво – це ниточка, яка пов’язує будні із казкою, щось примітивне із витонченим, обдарування із натхненням.

Бажання знайти незвичне у повсякденному та наповнити своє життя і життя людей, які поруч, радістю – стало провідним для педагогів Радивилівського районного будинку школяра. 4 березня 2015 року вони провели для своїх однодумців, помічників і надійних, уважних, а головне – щирих друзів арт-рандеву «Віддам талант у добрі руки», під час якого найкращі, найуспішніші, найталановитіші викладачі закладу, які мають педагогічне звання «керівник гуртка-методист» презентували, дарували гостям свої таланти. Тимощук Леонтій Васильович, Андриїшин Оксана Григорівна, Ківельова Валентина Дмитрівна та Почтарук Віра Костянтинівна надихали всіх на найкращі почуття, на позитивні емоції, на щиру посмішку. Програмою заходу були передбачені творчі майстерні, самовираження та визнання, мистецтво у різних проявах, розвиток та гарний настрій.

Майстер-класи педагогів будинку школяра вразили проникливістю, професіоналізмом, володінням різноманітними техніками (від старовинних до ультрасучасних), допомагаючи всім присутнім відійти від суєти буденного життя, зануритись у прекрасне, стати ближчим, навіть спробувати його на дотик.

Мистецтво слова, мистецтво музики, народне та прикладне мистецтво у цей вечір панували в затишній залі, огортаючи всіх теплом майже родинної атмосфери. А керівники гуртків Радивилівського районного будинку школяра здивували фантазією, уявою, здатністю творити раніше не бачене, умінням нестандартно мислити, висловлювати власні почуття та думки засобами творчості. Тимощук Л.В., Андриїшин О.Г, Ківельова В.Д. та Почтарук В.К. ніби закликали: Відпочиньте! Відірвіться від побуту, від проблем, які нас оточують! Усміхніться… і світ стане кращим!

Після закінчення свята склалося враження, що саме під час таких заходів народжується краса добра, твориться майбутнє та сучасне нашої країни. «Віддам талант у добрі руки» став справді подарунком для всіх присутніх. Адже частинки таланту, ніби пазли, склалися у велике серце, яке повірить у силу Добра і розпочне його творити знов і знов.

Олена Небиліцина, методист Радивилівського  районного будинку школяра.

Фотографував Степан Мелих.

centr2 centr3 centr4 centr5 centr5a

 

Степан Мелих

кореспондент

You may also like...

1 Response

  1. яна)) сказав:

    Дякую працівникам Будинку школяра та організаторам цього вечора… надзвичайно чудово провела вечір у теплій , мистецькій атмосфері))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.