Радивилів: благодійна акція “Фото на допомогу”

Корисне із приємним поєднали радивилівські дітки та їхні батьки, взявши участь у благодійній акції «Фото на допомогу». Тепер у сімейному альбомі учасників – прекрасні світлини, а за зібрані кошти допоможуть українським воїнам АТО.

Недільної осінньої днини місцевий меморіал Слави зібрав маленьких радивилівців для участі у благій справі – фотосесії задля допомоги українській армії.

Ідея проведення подібного заходу з’явилася в організаторів свята, а це – сектор молоді та спорту Радивилівської РДА, спонтанно. Спочатку здавалася не досить реалістичною, але все ж таки вирішили спробувати.

І ось перші кроки, а це – пошук професійного фотографа, який би погодився приїхати до нашого містечка для співпраці безкоштовно, так би мовити, на благодійних засадах. І ось ще один номер телефону виявися саме тим. Професійний фотограф із міста Рівного, Сергій Жук, одразу згодився  прибути до Радивилова для того, щоб допомогти організаторам у добрій справі.

Знайти діток, батьки яких хотіли б привести своїх «чад» для участі у фотосесії (і при цьому долучитися до благодійної акції),  як виявилося, було зовсім не складно. І, як розповідають організатори свята, коли список місць завершився, бажаючі ще довго продовжували телефонувати, просячи  долучитися до акції.

Однак ранкова пора недільного дня зовсім не обіцяла хорошої погоди. Було добряче холодно, підкрадалися думки про те, що захід провести не вдасться, навіть незважаючи на те, що фотограф із Рівного вже о 10 годині був у Радивилові. Однак все ж перші учасники, незважаючи на туман  та холод  за вікном, прибули на місце, – і фотосесія стартувала.

Як не дивно, коли робиш добрі діла, то, мабуть, усе довкола сприяє тому, щоб робота пішла «на ура» . Так сталося і того дня. Ближче до одинадцятої  з’явилося тепле осіннє сонечко, знімки  виходили по-осінньому яскраві та різнобарвні. Маленькі моделі, хлопчики та дівчата,  із радістю позували перед об’єктивом фотографа, змінюючи усмішки та серйозні вирази облич і пробуючи себе у найрізноманітніших амплуа.

Організатори акції доклали чимало зусиль до оформлення відповідного осіннього декору для справжнього ефекту фотосесії. Тут були плетені із соломи стільці та стіл, осінні квіти, іграшки, фрукти, різноманітні аксесуари.  Діти із задоволенням позували перед камерою,  а вже зовсім незабаром отримають чимало професійних знімків.діти Радивилова dity2 dity3Софія Синюкдіти Радивилівdity6dity7dity8dity9dity9a

Так за один день організаторам та учасникам благодійної акції  вдалося поєднати корисне із приємним. Адже для допомоги українській армії назбирали 1800 грн. благодійних внесків, за які, як розповідають організатори дійства,  планується придбати необхідні речі на допомогу в АТО. А наймолодші учасники акції незабаром зможуть розглядати чудові світлини від професійного фотографа, які ще не раз милуватимуть око і їм, і їхнім батькам.


Ліна Михайлова. (З пошти видання “Радивилів.info”). Фото: Сергій Жук.

(Для збільшення фото на нього слід натиснути вказівником).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Грудень 18, 2014

    […] які, наприклад, були представлені в нашій публікації «Радивилів: благодійна акція “Фото на допомогу”». Але не це головне. Головне – передати заряд світлого, […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.