Радивилів: День Незалежності України. 22 ФОТО

Україна святкує 24-у річницю Незалежності. У Радивилові продовжилися святкові заходи, розпочаті в неділю. З 10 години на новому спортивному майданчику біля вулиці Набережної пройшов турнір з пляжного футболу серед дітей віком від 2003 року народження і молодших.

Радивилів, дитячий малюнокЗ 14-ї та з 16-ї години влаштували сеанси мультиплікаційних фільмів у Радивилівському міському центрі культури, дозвілля та мистецтв (колишній кінотеатр ім. П.Стрижака).

З 17-ї години на стадіоні «Колос» пройшов фінал кубка Радивилівськогу району з футболу між командами сіл Крупця і Башарівки. З рахунком 7:2 перемогли представники Крупця.

А з 19 години на площі Незалежності почалася концертна програма за участю кращих аматорських колективів та окремих виконавців Радивилівщини «Благословенні будьмо і єдині». Після цього в урочистій частині з привітаннями до городян і гостей Радивилова звернулися голова Радивилівської РДА Олег Ващук, голова районної ради Олександр Пастух і міський голова Радивилова Микола Карапетян. Вручено нагороди і відзнаки радивилівцям – учасникам бойових дій у зоні АТО, активістам громадського життя Радивилова і Радивилівщини, переможцеві районного турніру з футболу – команді з Крупця.

Продовжив концерт виступ запрошених вокалістів.

У селі Бригадирівка Радивилівського району 24 Серпня відбулося освячення пам’ятника загиблому героєві України – учаснику АТО Івану Сові. Дата та місце народження: 19 січня 1976 р., с. Бригадирівка, Радивилівський район. Дата та місце загибелі: 5 вересня 2014 р., с. Цвітні Піски, Слов’яносербський район, Луганська область.

Увазі відвідувачів сайту Радивилів.info пропонуємо фоторепортаж наших кореспондентів.  Подаємо також фото з Бригадирівки. Радивилів, пляжний футболРадивилів, футболРадивилів, футболsv-24-1sv-24-2sv-24-3sv-24-4sv-24-5sv-24-6Радивилів, козакиВАСИЛЬ СЕМЕРЕНКОДІТИРадивилів, площа, концертsv-24-8_sv-24-9_Радивилів, врученняКрупець, футболРадивилів, 2015, День Незалежностіsv-24-9a_Бригадирівка, Іван СоваБригадирівка Радивилівського району, Іван Сова
Фотознімки Володимира ЯЩУКА, Тараса ГРУШІВСЬКОГО і Василя СЕМЕРЕНКА, 

кореспондентів РАДИВИЛІВ.INFO.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.