Радивилів: естафету Назарія Яремчука підхопили його сини. Дивіться запис концерту (ВІДЕО – 1 год. 20 хв.)

У Радивилові за останніх три-чотири десятиліття виступало чимало відомих артистів, співаків. Певна річ, невеликий райцентр ніколи не зможе зрівнятися з великими містами. Але чимало іменитих талантів усе-таки не цураються навідуватися в «глибинку» – і не тільки під час передвиборчих кампаній, коли поїздки оплачують грошовиті кандидати в депутати, а й, так би мовити, за велінням власної совісті.

Згадується, як виступали в Радивилові (тоді ще, може, й Червоноармійську) незабутні Назарій Яремчук, Анатолій Солов’яненко, Юрій Богатиков, Ігор Білозір, Мар’ян Шуневич, Микола Мозговий.

Радували радивилівців своїми виступами народні артисти України Василь Зінкевич, Павло Дворський, Оксана Білозір, Степан Гіга, талановиті артисти Ірина Шинкарук, Павло Табаков, Олександр Смик, епатажний Дзідзьо та інші.Дмитро і Назарій ЯремчукиА 15 листопада 2014 року, в суботу, у районному будинку культури м.Радивилова відбувся задушевний концерт синів незабутнього Назарія Яремчука – заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків. Частину виручених коштів буде спрямовано на підтримку Української армії.

Пропонуємо вашій увазі відеозапис концерту братів Яремчуків, здійснений під час їх виступу в м.Коломиї.

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

4 коментарі

  1. павло сказав:

    блін, шо за пінгвіни.

  2. оксана сказав:

    Мені сподобалось молодці брати.

  3. Роман сказав:

    Концерт підняв моральний дух,дякую за патріотичні пісні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.