Радивилів: колективний портрет молоді

Сьогодні відзначається День молоді, і в Радивилові організовуються різноманітні заходи відповідно до визначеної програми, з якою наше видання знайомило.

З нагоди свята голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук звернувся до молоді з такими словами:

“Шановна молодь Радивилівщини! Прийміть щирі привітання з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму! Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути. Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім.

molodistУ ці складні для країни часи приємно відзначити, що сучасна молодь Радивилівщини бере активну участь у розбудові нашого району та держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя, виявляючи таким чином свою громадянську позицію.

Бажаю усім вам творчої енергії, незалежності думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Адже саме від вас залежить майбутнє нашої країни! Зі святом!”

Маємо на меті опублікувати репортаж із деяких святкових дійств сьогоднішнього дня. А поки що представимо вашій увазі, так би мовити, колективний фотопортрет радивилівської молоді, складений із фотомитей, зафіксованих за останні роки (головним чином у році поточному). Звичайно, цей «портрет» жодною мірою не претендує на повноту, адже, скажімо, не представляє молодь на робочих місцях, у навчальних класах.

Знімки – тут: http://photo.i.ua/user/8031682/475064/?r=4058745&p=0

Фотографував Володимир Ящук.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.