Радивилів набуває нового статусу

Сьогодні, 22 квітня, буде остаточно оформлено новий статус міста Радивилова як центру об’єднаної територіальної громади. Натомість припинять своє існування Башарівська, Дружбівська, Немирівська і Підзамчівська сільради. Рішення про це буде прийнято на першій сесії Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади (сесія розпочнеться о 14 годині).

radyvyliv_bulvarЗвичайно, як і належить, у першу чергу будуть розглянуті питання про результати виборів 27 березня, визнання повноважень Радивилівського міського голови і депутатів Радивилівської міської ради (обрано 26 депутатів). У порядку денному сесії – питання про затвердження Положення про старосту, обрання секретаря міськради, про покладення обов’язків старости, про постійні комісії ради, про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення по господарського обліку.

Намічено також визначити порядок виконання бюджетів Радивилівської міської і, на час розгляду, колишніх Башарівської, Дружбівської, Немирівської та Підзамчівської сільрад, внести зміни до рішення сесії Радивилівської міськради 6-го скликання «Про структуру виконавчого комітету і виконавчих органів міської ради та їх апарату» від 19.11.2010 року (із змінами та доповненнями). Відбудеться і затвердження на посади заступників міського голови та керуючого справами міськвиконкому. Сесія утворить виконавчий комітет Радивилівської міської ради, визначить його чисельність та затвердить персональний склад.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

  1. axabnrg сказав:

    Джерела ресурсів, що доступні об’єднаним територіальним громадам:

    https://www.youtube.com/watch?v=J5SnSYErPiI

  1. Квітень 23, 2016

    […] Розглянуто й інші питання, про які було повідомлено в нашому виданні перед сесією. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.