Радивилів: незвичний погляд фотографів

Багатолюдним, як рідко коли бував, став Радивилів учора не тільки тому, що відзначався день міста, а й тому, що свято збіглося ще з одним – святом випускників загальноосвітніх навчальних закладів. У центрі міста, що вирував розвагами, можна було побачити радивилівців, котрих життєві обставини закинули далеко від рідних місць, отож у Радивилів вони навідуються нечасто.

І це засвідчує, що навіть віддаленість від міста не вивітрює з пам’яті приємних спогадів, із ним пов’язаних, не стирає картинок його зелених і заквітчаних вулиць, його затишних романтичних двориків.

Не дивно, що в соцмережах можна натрапити й на колоритні фотознімки Радивилова, з любов’ю зроблені його жителями, теперішніми і колишніми. Здається, все тут знайоме, як можна показати місто по-новому. Але ж можна. Скажімо, Віталій Левценюк представив площу Незалежності через надширокий об’єктив “риб’яче око”, Володимир Ящук фотографував місто з найвищих будівель – комбікормового заводу, елеватора комбінату хлібопродуктів та інших. Цікаві фото публікують і Сергій Виговський, Володимир Серафимов, Юрій Іваськевич та інші власники фотовідеокамер професійного або близького до професійного рівня. А київські режисери Тарас Підгірняк і Арсеній Бортник (з творчої групи «Видиво»), які, між іншим, приїхали і на свято в Радивилів учора, вже тривалий час виставляють у соцмережах свої нерядові відео- і фотоматеріали про місто, зняті з використанням «літаючої камери» або з застосуванням незвичних технологій.

Отож у цій публікації ми використали кілька таких знімків групи «ВИДИВО»:

rad-4 rad-2a
rad-1А також уміщуємо фото Віталія Левценюка:

Радивилів radyvyliv-oko-2 radyvyliv-oko-3

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.