Радивилів: Останній день агітації

У цю неділю, 25 жовтня, – вибори до місцевих рад, а отже, передвиборна агітація завершується. Згідно з законом, агітаційні матеріали будуть зняті з 24 години п’ятниці, це мають здійснити відповідні служби місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

П’ятниця в Радивилові – базарний день з найбільшою відвідуваністю покупців. Тож сьогодні в центрі міста, як і тиждень тому, спостерігається особливе пожвавлення. Біля агітаційних наметів можна поспілкуватися з деякими кандидатами в Рівненську обласну, Радивилівську районну і міську ради, на посаду міського голови Радивилова.

У принципі це досить популярний вид агітації, тим паче, що одночасно роздаються виборчі листівки, Радивилів, агітація, вибори-2015плакати та інші друковані агітаційні матеріали, друковані видання, в яких розміщено матеріали передвиборної агітації. Упродовж агітаційного періоду кандидати проводили збори громадян, зустрічалися з виборцями за місцем їх роботи і проживання, оприлюднювали свої публікації в радивилівській районній газеті «Прапор перемоги» та інших газетах, представники кандидатів розповсюджували матеріали через поштові скриньки, вміщували їх на зовнішніх носіях реклами, у районному будинку культури відбувся концертний захід на підтримку однієї з політсил та її кандидатів у місцеві ради…

Одне слово, як хто умів, так і організував передвиборну агітацію. Не всі організації політичних партій, чиї кандидати йдуть в обласну, районну чи міську ради, проявили себе достатньо активно. Можливо, й самі кандидати перебільшено понадіялися на свій авторитет у відповідних виборчих округах. Вибори розставлять усі акценти.


Що стосується мого особистого вибору, то не роблю з цього секрету:

в обласну раду – Анатолій ГРИСЮК,

у районну раду – його ж політична команда від партії “КОНКРЕТНИХ СПРАВ”,

на посаду міського голови Радивилова – Микола КАРАПЕТЯН, 

у міську раду – ще визначаюся.


 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.