Радивилів: Пам’ятні дні – 8 і 9 травня

8 і 9 травня в Радивилові і в Радивилівському районі проходять заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня  перемоги в Другій світовій війні.

Зокрема, 8 травня в Радивилівській школі-гімназії проходила загальношкільна радіопрограма «Пісні тих літ», а в Радивилівській школі-ліцеї імені героя війни П.Стрижака – виставка-презентація «Ваш світлий подвиг незабутній». У Дружбівській школі провели урочисту лінійку, у Немирівській – флешмоб, у Підзамчівській – виховний захід «Галерея героїв. Українці в Другій світовій війні». У Радивилівському історичному музеї проводили тематичні екскурсії.

9 травня з 11 години розпочнуться покладання квітів та урочисті мітинги біля обелісків на честь односельчан у селах. З цієї години розпочнеться урочиста маніфестація з майдану Незалежності до меморіалу Слави. Тут пройдуть традиційний мітинг і панахида біля могил полеглих воїнів. Звучатимуть мелодії воєнних літ у виконанні духового оркестру міського будинку школяра. На вечір намічено ретро-концерт «Згадаймо всіх» у парку імені Т.Шевченка. Тут частуватимуть солдатською юшкою.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.