Радивилів передтравневий, квітуючий. Великоформатні фото

Радивилів, бульвар ЧернякаРадивилів – у чудовому вбранні квітуючих дерев, у розмаї яскравих квітів у палісадниках і на клумбах. А значить: прийшла саме та пора року, яка в нашій уяві найбільшою мірою асоціюється зі словом «весна». Така весна білопінного цвіту допомагає відволіктися від невеселих думок, поринути у світ приємних мрій, надихає на творчість.

Весняна тема не раз зринала в цікавих переливах слів радивилівських поетів, а ще – в соковитих барвах акварелей місцевих художників, у продуманих стьожках на полотні наших вишивальниць. І, звичайно, багато кому спало на думку зберегти оцю красу міста на фотознімках, у відеороликах. Радивилів.info пропонує свій фотопогляд на сьогоднішній Радивилів.

Уміщуємо два десятки великоформатних фото, які можна переглядати, як правило, в трьох форматах – при ширині у 800, 1200 і 2000 пікселів. Зрозуміло, що такі знімки цікаво використати як заставки на робочому столі ПК, з них можна роздрукувати достатньо великі картинки і прикрасити ними свій робочий кабінет чи домашній куточок.

Фото дивіться тут: http://jasc51.io.ua/album726071/

Фотографував Володимир ЯЩУК (Nikon D5100).

 

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Сергій сказав:

    Автомобілі припарковані на газонах? Дуже цікаві фото, особливо для працівників ДАІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.