Радивилів: узимку будемо грітися рубанням дров

Директор комунального  підприємства «Радивилівтеплосервіс» Олексій Іванович Чуздюк коментує ситуацію, що склалася в Радивилові на порозі зими так:

« По вулиці Героїв у мікрорайоні на півночі міста переобладнали ще одну котельню. Ця котельня обігріває навколишній житловий масив головним чином двоповерхівок та найближчий навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа №2 – ліцей”. Поряд зі старим котлом, що використовує газ, ми встановили новий твердопаливний. Роботи з його монтажу тривали упродовж чотирьох місяців. Закуплено першу партію дров, а персонал пройшов відповідне навчання. У перші холодні дні, що ось-ось настануть, котельня почне працювати на повну потужність. Вартість проекту – 82 тисячі гривень, це з усіма роботами, а економія склде 302 приблизно тисячі гривень. Таким чином ми заміщаємо 125 тисяч метрів кубічних газу».

Як повідомляє кореспондент ІА «Ервеюей»,  ці заходи вживаються у рамках виконання стратегічних завдань уряду. І вводяться в дію не тільки в Радивилові.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

2 коментарі

  1. Володимир сказав:

    Не ми будемо рубати, а нам будуть (за нагі гроші)

  2. Рома сказав:

    Все так, Але що робити там, у кого немає можливості встановити димар? Єдине що може врятувати- лише пічки “Домашнє сонечко”R7127C, їм не треба ні газу, ні електрики, ні дров, ні димоходу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.