Радивилів: святкування Великодня. Фоторепортаж наших кореспондентів

Зі святом ВеликодняХристос Воскрес! Воістину Воскрес! Сьогодні це святкове вітання, прозвучавши в храмах Радивилівського району на Великодніх богослужіннях, можна почути скрізь. Після Великодньої заутрені і Божественної літургії священики освятили паски, крашанки, писанки та інші страви. Тим самим церква благословила парафіян після тривалого посту до повноцінного харчування. Щедро накритий великодній стіл – свого роду символ небесної радості і символ вечері Господньої.

За біблійним сюжетом, Iсус Христос воскрес рано-вранці, i це Воскресіння супроводжувалось великим землетрусом: то ангел небесний відвалив камінь від дверей Гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марiя Магдалина, Марiя, мати Якова та Соломонія прийшли до гробу з ароматами, щоб обмастити тіло Iсуса, але побачили відвалений камінь i порожній гроб, i тоді схвильованим жінкам з’явився ангел i сповістив про Воскресіння Господнє.

 На святкові богослужіння в храми Радивилівського району зібралося багато віруючих, цьому сприяла й чудова весняна погода. Фоторепортаж з православних церков міста Радивилів підготували для Радивилів.info журналісти Василь Семеренко (Свято-Введенська церква), Володимир Ящук (Свято-Вознесенська церква), Тарас Грушівський (церква св. Олександра Невського).

Василь Семеренко:

Радивилів, ПасхаРадивилів, ПасхаРадивилів, Пасхаvvedenska-4

Володимир Ящук:

Радивилів, церква ВознесенняРадивилів, Пасха, 2015Радивилів, Пасха, 2015Радивилів, Пасха, Свято-Введенська церкваОсвячення пасокЗ церкви зі святковими кошиками, Великдень

Тарас Грушівський:

Радивилів, Великодня ніч

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. микола сказав:

    Радивилів-прекрасне містечко на Рівненській землі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.