Радивилів: у коротких повідомленнях

Поліцейські встановили, що крадіжку трьох елітних ялин у 67-річного жителя Радивилова, які росли неподалік його огорожі, скоїв 25-річний житель села Крупець Радивилівського району. За частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України ведеться досудове розслідування.

smiles-uvahaУ парламентській газеті “Голос України» за 22 січня 2016 року вміщено статтю «Поштові листівки – вік у дорозі», де розповідається, як радивилівський краєзнавець Володимир Ящук збирав старі фотознімки з видами Радивилова, котрі сто літ тому були надруковані в Петербурзі в серії поштових листівок.

smiles-uvaha20 січня 2016 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. В олімпіаді взяли участь 107 учнів із загальноосвітніх навчальних закладів області. Учні Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» здобули 4 перемоги. Підготувала цих переможців Раїса Кирилівна Ксьондзик. Вона єдина в області із вчителів української мови та літератури, яка підготувала таку кількість переможців цього етапу олімпіади. Отже, переможні місця здобули: Савицька Олена, учениця 8 класу – ІІ місце; Півторак Валентина, учениця 10 класу – ІІІ місце; Тацій Юлія, учениця 11 класу – ІІІ місце; Ципцюра Ростислав, учень 11 класу – ІІІ місце.

smiles-uvahaКиївський артист, виходець із Радивилова Тарас Мельничук, який проходить лікування від онкологічного захворювання, на своїй сторінці у Фейсбуці 22 січня повідомив: «Друзі, останні новини з Ізраїлю. Добігає кінця моє лікування в Ізраїлі. Кілька днів тому мене виписали з лікарні, де я пролежав тиждень, відходячи від наслідків хіміотерапії. На жаль ми не змогли назбирати потрібну суму для пересадки кісткового мозку в Ізраїлі, але я вдячний своєму професорові Елі Напарстек, вона допомогла мені увійти в ремісію і ще ми з нею покладаємо великі надії на те, що через три тижні аналіз кісткового мозку покаже зовсім чисту кров і мені не доведеться більше проробляти курси хіміотерапії, а просто чекати пересадки кісткового мозку. Ізраїль – дивовижна країна, тут свята земля, і куди не подивитеся, тут усе лікує: море, сонце, гарна погода – все це дуже допомагає швидкому одужанню. Ну що ж, завтра у мене літак в Україну, так що можете дзвонити на мій український номер, питати, як справи або ще чого-небудь;) До зустрічі в Києві, друзі!»

smiles-uvahaУродженець села Срібного і випускник Радивилівського загальноосвітнього ліцею Олександр Курсик, який 5 років працював власним кореспондентом телеканалу «1+1» по Рівненській області, дав згоду очолити рівненську телерадіокомпанію «Ритм». Він – депутат Рівненської міської ради від ВО «Батьківщина».Радивилів

 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.