Радивилів весняний – у фотознімках

radyvyliv_vesna-91 березня. Звичайний недільний день, зовсім не святковий. Але в душі багатьох є якесь особливе, бентежне відчуття свята, адже прийшла весна. І хоч минула зима на Рівненщині не була суворою, навіть лютий трішечки скидався на березень, викликавши епідемію грипу, однак тільки з настанням календарної весни приходить усвідомлення незворотності щемливого пробудження природи. Нині в нашому житті стільки тривожного, понурого, безрадісного, що й саме настання березня сприймається як символічна віха, як початок відліку в очікуваних перемінах на краще, тож вселяє світлі надії і додає доброго настрою.

Звісно, і в березні Радивилів бачив у попередні роки віхоли та завії, а заморозки бували навіть у квітні і на початку травня. Але потужний невидимий струмінь відродження вже пульсує в стовбурах дерев, у пагонах кущів, у кільчиках трав. Про те, яким переродженим він буває навесні, наш Радивилів, якою привабливою, чарівною стає природа в ньому та навколо нього, нагадують ці фотознімки минулих літ. Автор фото – Володимир Ящук.

Радивилів, весна radyvyliv_vesna-2 radyvyliv_vesna-3 radyvyliv_vesna-4 radyvyliv_vesna-5 radyvyliv_vesna-6 radyvyliv_vesna-7 radyvyliv_vesna-8

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Микола сказав:

    Без Ящука Радивилів був би нецікавим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.