Радивилів відзначає День Державного Прапора. 22 ФОТО

Відзначенню 24-ї річниці Незалежності України передує День Державного Прапора України.

З цієї нагоди в Радивилові на площі Незалежності пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України – за участю голови Радивилівської районної ради Олександра Пастуха, голови райдержадміністрації Олега Ващука, міського голови Радивилова Миколи Карапетяна, представників громадськості. З Днем Державного Прапора України присутніх привітав зі сцени Олег Ващук. Він же вручив паспорт громадянина України Сергієві Круку, який народився 23 серпня 1999 року в Радивилові. Виступили юні артисти.

Затим відбулося покладення вінків до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні і пам’ятника Тарасу Шевченку. Об 11 годині в урочищі біля лугу при вулиці Набережній урочисто розрізали символічну стрічку з нагоди відкриття спортивного майданчика. Голова РДА Олег Ващук подякував міському голові Миколі Карапетяну за увагу до розвитку бази спортивного відпочинку, за відкриття дитячих майданчиків. Пройшли змагання на кубок Радивилівського району з пляжного волейболу.

У подальшій програмі Дня Державного Прапора була дитяча розважальна програма. А з 18 години на площі Незалежності була представлена концертно-ігрова програма для дітей «24 миттєвості дитинства» (концерт, ігри, анімація).

На жаль, при святі слід сказати і про такий прикрий факт: уночі хтось зняв  на бульварі Черняка з високого металевого ліхтарного стовпа два плафони і лампи та розбив їх (уламки плафонів лежали метрів за п’ятдесят від цього місця). Пошуком зловмисника (зловмисників) займається міліція.

Фото Володимира ЯЩУКА.

Радивилів Радивилів Радивилів Радивилів Радивилів Радивилів Радивилів nezaleznist-8 nezaleznist-9 nezaleznist-9a nezaleznist-9b nezaleznist-9cnezaleznist-9dnez-1nez-2nez-3nez-5nez-4Радивилів, святоРадивилів, святоРадивилівський район, село ПустоіваннеРадивилів, свято

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Серпень 23, 2016

    […] Радивилів відзначає День Державного Прапора. 22 ФОТО […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.