Радивилів відзначив День міста

27 травня відзначався День міста Радивилова – з нагоди 453-ї річниці від перших письмових згадок про це поселення. Радивіська міська рада об’єднаної територіальної громади подбала про організацію різноманітних святкових заходів.

Уже зранку в парку імені Тараса Шевченка розпочалися спортивні змагання легкоатлетів, футболістів, волейболістів, шахістів. Демонстували свої навички в малюванні учасники дитячого пленеру. Затим вийшли на поєдинок учасники сімейного квесту – аматорського спортивно-інтелектуального змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами.

У подальшій програмі були дитячі розваги на центральній площі міста, профорієнтаційні заходи для учнівської молоді, презентація майстер-класів Рівненського центру професійно-технічної освіти обласного центру зайнятості тощо.

З 17 години в будинку культури відбувалося вручення документів про освіту випускникам НВК «Школа №1 – гімназія». Після 18 години на площі провели майстер-клас хореографічні колективи.

Затим було урочисте відкриття свята. З привітаннями до городян і гостей міста звернулися міський голова Микола Карапетян, народний депутат України Олександр Дехтярчук. Відбулася презентація проекту «Відкривай Радивилів» учнями Радивилівського НВК «Школа №1 – гімназія». У концертній програмі виступали як радивилівські самодіяльні артисти, так і гість із Тернополя – заслужений артист України Володимир Вермінський. Пізно ввечері над містом спалахнули вогні святкового феєрверку.

Фоторепортаж Володимира Ящука дивитися тут: http://photo.i.ua/user/8110511/494381/?p=0&r=9564334

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Липень 1, 2017

    […] Радивилівського НВК «Школа №1 – гімназія» пройшов 27 травня (тоді ж відзначався День міста Радивилова). А ось у […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.