Радивилів відзначив День міста

28 травня відзначався День Радивилова. Від перших письмових згадок про нього минуло 452 роки. Уперше Радивилів як центр Радивилівського району Рівненської області зустрічає свято ще й з новим статусом центру об’єднаної територіальної громади.
Радивилів_Ще напередодні в центрі міста відчувалося передсвяткове пожвавлення: робітники в оранжевих жилетах підчищали тротуари, ремонтували подекуди пошкоджене тротуарне покриття, приїжджі майстри організації розваг встановлювали пересувні атракціони. 28 травня на майдані Незалежності і біля нього, крім атракціонів, привертали увагу небувала кількість торгових яток з іграшками, солодощами, стравами і напоями, столики для застіль.

Зранку в парку імені Т.Шевченка розпочали змагання юні спортсмени – футболісти, легкоатлети. Розважальна програма для дітей у центрі міста була з 17 години.

Цього ж дня в Радивилові проводжали в самостійне доросле життя випускників загальноосвітніх навчальних закладів, для яких учора шкільний дзвінок пролунав востаннє. У зв’язу з насиченістю програми свята було вирішено церемонії вручення документів у районному будинку культури провести трохи раніше, ніж раніше планувалося.

А о 19 годині, на яку було заплановане урочисте відкриття свята, на майдан Незалежності вийшли і випускники – парадною колоною. Тут вони кружляли в танці.

Зі святом радивилівців і гостей міста вітали міський голова Радивилова Микола Карапетян, народний депутат України Олександр Дехтярчук і староста Красноставського повіту Республіки Польща Януш Шпак, який подарував іграшки для вихованців дитячого садка та засоби медичного призначення для районної лікарні.

Голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик, голова РДА Олег Ващук, міський голова Микола Карапетян і начальник відділу освіти РДА Ірина Ковалевська провели урочисту церемонію нагородження випускників-медалістів.

Затим було вшановано городян, які відзначаються активною життєвою позицією, беруть активну участь у житті міста.

Виступами місцевих самодіяльних артистів, школярів почалася велика концертна програма. Пізно ввечері на сцену вийшли приїжджі професійні артисти. Опів на одинадцяту вечора над містом зметнувся святковий феєрверк.

Видання Радивилів.info пропонує репортажний фотозвіт про свято радивилівців: http://photo.i.ua/user/5086/473111/. 

Фотографував кореспондент Радивилів.info Володимир ЯЩУК.

Див.: ВІДЕО випускників Радивилівської школи-ліцею.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. axab сказав:

    Після об’єднання бюджет громад збільшився у десять разів:

    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2283

  1. Червень 5, 2016

    […] Інтернет-видання, звичайно, розповідало про святкування Дня Радивилова 28 травня, опубліковано й чимало фотознімків. Але то був погляд […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.