Радивилів відзначив День міста. Багато фото

19 травня Радивилів відзначив 454-у річницю від першої письмової згадки про поселення. Синоптики не обіцяли сприятливої погоди, очікувалося, що дощ і навіть злива можуть початися вже опівдні. Однак багато важливих заходів вдалося провести хоч і при похмурій та доволі холодній погоді, але без дощу. Він почався лише близько восьмої години вечора, коли на сцені майдану Незалежності вже йшла концертна програма.

А до того пройшли спортивні поєдинки на стадіонах «Колос» і пляжному при вулиці Набережній. Дітвора взяла участь у розважальній програмі з участю клоунів. Відбувся парад духових оркестрів, не тільки радивилівського, а й гостей з інших областей. Неабиякий інтерес викликало колоритне дійство звичаїв та обрядів Радивилівської ОТГ, зокрема, тут було відтворено й весільний обряд. На урочистому відкритті свята виступили з привітаннями міський голова Радивилова Микола Карапетян, народний депутат України Олександр Дехтярчук. На урочистостях побувала делегація з міста Нове (Польща, Свецький повіт Куявсько-Поморського воєводства): бурмістр гміни Нове Чеслав Волінскі, його дружина Бернадета Волінскі, голова міської ради міста Нове Марек Сломінскі, волонтери Лусян та Рената Левандовскі, Едвард Зелінскі, Вєслав Клопотовскі.  Відбулося підписання угоди про співпрацю українського і польського міст.

До святкування Дня міста в Радивилові згодом приєдналася делегація від органів місцевого самоврядування з закарпатського райцентру – міста Перечин, співпрацю з яким налагоджено раніше.

Центральну площу до свята прикрасив креативний фотокуточок зі словесно-піктографічним написом «Я /♥ – люблю/ Радивилів».

Судячи з усього, навіть погода не змогла зіпсувати настрою тим, хто прийшли на свято, для багатьох воно продовжилося в найближчих барах та кафе.

Після 22 години над площею злетіли ввись яскраві і різноманітні вогні святкового феєрверку.

Певною мірою атмосферу Дня міста передає фотоальбом нашого кореспондента Володимира ЯЩУКА (близько 60 фото).

Дивитися тут: http://photo.i.ua/user/5086/513018/?r=2754458&p=0

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.