Радивилів хоче залишити головою РДА Грисюка? На підтримку голови зібрали Віче.

Із скриньки Радивилівської райдержадміністрації нам надіслали інформацію про те, що нині на майдані Незалежності у Радивилові відбулося Віче, скликане Громадською радою Радивилівщини.

У тексті йдеться: «Промовці були одностайними щодо потреби об’єднання суспільства задля захисту України від зовнішньої загрози та недопущення в такий складний для держави період політичного протистояння у Радивилівському районі. Активістка Євромайдану Наталія Бортник зауважила, що сьогодні представники Громадської ради Радивилівщини мали змогу зустрітися з Анатолієм Грисюком особисто та поставити йому будь-які запитання. Таким чином, зазначила Наталія, голова адміністрації пройшов люстрацію перед місцевими представниками громадськості. Згодом звернулися до учасників Віче із пропозицією підтримати як кандидата на посаду голови Радивилівської райдержадміністрації чинного голову — Анатолія Грисюка. Основними аргументами на користь Анатолія Івановича зазначали його компетентність, чесність, відповідальність, політичну незаангажованість, менеджерські здібності, а також необхідність збереження стабільності в Радивилівському районі.

Голова районної ради Олександр Пастух повідомив, що на позачерговому засіданні сесії Радивилівської райради депутати рекомендували на посаду голови Радивилівської районної державної адміністрації Анатолія Грисюка.

Сам Анатолій Грисюк подякував за висловлену йому підтримку та зазначив, що був готовий скласти повноваження голови адміністрації, але оскільки представники радивилівської громадськості попросили його й надалі очолювати Радивилівську райдержадміністрацію, то якщо на це погодиться голова РОДА, то він буде й надалі працюватиме і візьме на себе відповідальність за розвиток Радивилівського району. Учасники Народного Віче оплесками засвідчили свою підтримку йому».

Нагадаємо, що Сергій Рибачок на посаду голови Радивилівської РДА запропонував молодого «свободівця» Володимира Кондика, депутата райради та підприємця. Пан Кондик, як було зазначено в тексті, також був на Віче.

Анатолій Грисюк очолив Радивилівську РДА з січня 2013 року. На посаду його призначив тодішній президент Віктор Янукович, звільнивши Олега Бернацького. Доти пан Грисюк був директором та власником ТзОВ «Радивилівмолоко».

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.