Радивилів ювілейний, 450-річний. Фото з видами міста

Сповнюється 450 років від першої письмової згадки про Радивилів, який тоді, перебуваючи на території Великого князівства Литовського, належав віленському воєводі Миколі Разивіллу Чорному. Минали за роками роки, збігали в небуття століття, і поселення міняло свій вигляд, осучаснювалося відповідно до можливостей певної епохи.

Скажімо, відчутне пожвавлення в життя Радивилова в 19 столітті  вносили такі обставини, як надання йому прикордонного статусу наприкінці 18 ст. з розміщення тут військовослужбовців та митних чиновників, відкриття в 1873 р. залізничного сполучення із Здолбуновом та іншими містами на Сході, а згодом і курсування тут поїздів із Києва на Львів і далі в Європу.

Тяготи двох світових воєн двадцятого століття неабияк торкнулися і нашого міста, адже тут подовгу стояли фронти, велися обстріли, спалахували нищівні пожежі. Про сьогоднішній Радивилів можна говорити багато – і все одно ця розповідь страждатиме неповнотою. Тому ця публікація – з видами Радивилова. Знімки: Володимир ЯЩУК.

Радивилів, бульвар Черняка Радивилів, біля парку radyvyliv-zyma-9 Радивилів, церква Олександра Невського radyvyliv-zyma-7 radyvyliv-zyma-6 Радивилів, Рівненської області radyvyliv-zyma-4 Радивилів, центр, грудень 2014 року radyvyliv-zyma-2 Радивилів зимаradyvyliv-vokzal Радивилів, пам\ятник визволителям міста і району radyvyliv-ploshcha Радивилів, вулиця Олександра Невського radyvyliv-kremenecka Радивилів, центр міста radyvyliv-centr-2 Радивилів

Радивилів, біля пам'ятника визволителям

Радивилів, районна рада

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.