Радивилів: З нагоди Дня Гідності і Свободи

21 листопада з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи в центрі Радивилова, біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, зібралися керівники міста і району, новообрані депутати міської і Радивилівської районної рад, городяни.

Відбулося Богослужіння, яке провели священики радивилівських парафій Української православної церкви Київського патріархату Тарас Сухожак, Юрій Бурліков і Юрій Акімов.

Керівники району і міста поклали вінки до пам’ятного знака.

Про значення Помаранчевої революції та Революції Гідності, про подвиг захисників незалежності України, зокрема, й учасників війни на сході України говорили у своїх виступах настоятель церкви Різдва Богородиці отець Тарас Сухожак, голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук, ведуча урочистого заходу Світлана Побережник. Учні – вихованці районного будинку школяра читали патріотичні вірші, співали пісні.

Радивилівський хореографічний колектив «Калейдоскоп» у районному будинку культури сьогодні дасть благодійний концерт «У колі друзів» (початок о 17 годині). Вартість благодійного квитка – 15 гривень, – усі зібрані кошти передбачено віддати на лікування важкохворого калейдоскопівця. На жаль, у місті хтось поширив чутки, що концерт відмінено. Але це НЕПРАВДА! Концерт відбудеться!

Радивилів, День Гідності і Свободи den_svobody-2 den_svobody-3 den_svobody-4den_svobody-4b den_svobody-4aden_svobody-5

Фоторепортаж Володимира Ящука.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.