Радивилів: З нагоди Дня захисника України. ФОТОРЕПОРТАЖ

З нагоди Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці і є водночас Днем Українського козацтва, 13 жовтня з 11-ї години відбулися в Радивилові мітинг, панахида та покладання вінків і квітів до пам’ятників та могил загиблих захисників України – за участю голови Радивилівської районної державної адміністрації Олега Ващука, голови Радивилівської районної ради Олександра Пастуха та Радивилівського міського голови Миколи Карапетяна (м.Радивилів, біля пам’ятного знака  на вулиці Почаївській  Героям ОУН-УПА 1939 – 1954 років та жертвам політичних репресій, міське громадське кладовище).

Пройшла також намічена зустріч голови Радивилівської районної державної адміністрації О.Ващука, голови Радивилівської районної ради О.Пастуха та Радивилівського міського голови М.Карапетяна з учасниками антитерористичної операції на сході України та учасниками бойових дій (приміщення Радивилівської районної ради).

З 2015 року День захисника України є державним святом і неробочим днем.

Фоторепортаж Василя Семеренка.Радивилів, 14 жовтня Радивилів, 14 жовтня Радивилів, 14 жовтня Радивилів, 14 жовтняБіля могили героя України Ігоря Черняка (1980 – 2014). Pokrova-4Біля могили героя України Андрія Бєлкіна (1977 – 2014). Pokrova-5

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.