Радивилів: з нагоди Міжнародного дня інвалідів

З нагоди Міжнародного дня інвалідів у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання Радивилівського територіального центру соціального обслуговування отцем Ярославом  із храму святого Олександра Невського  відправлено  молебень за здоров’я мешканців відділення.

Після цього відбулася зустріч одиноких непрацездатних громадян та інвалідів  відділення з керівником апарату районної державної адміністрації Людмилою Орищиною. Вона поспілкувалася з людьми, поцікавилась умовами їх проживання,  побажала їм здоров’я і душевного спокою.  Наприкінці зустрічі кожен, хто проживає у відділенні, отримав солодощі.

***

До дня інвалідів у відділенні соціально-побутової адаптації Радивилівського територіального центру соціального обслуговування було проведено шаховий турнір між учасниками клубу «Гамбіт» та людьми, які мають інвалідність.

В. о. завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Микола Тацій та завідувач відділення соціально-побутової адаптації Оксана Драновська вручили учасникам турніру подяки.

Після шахових змагань присутніх почастували гарячим чаєм та солодощами.

***

У приміщенні Козинської сільської ради Радивилівського району відбула розмова за «круглим столом» з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів – за участю керівництва району та людей з обмеженими можливостями, які проживають на територіях Козинської, Іващуківської та Березинівської сільських рад. Голова районної ради Олександр Пастух,  голова районної державної адміністрації Володимир Кондик, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Людмила Хаєцька, директор Радивилівського територіального центру Віктор Гетьман, голова ради інвалідів району Іван Воронко та голова районної ради ветеранів Василь Бондар відповіли на наболілі запитання інвалідів.

Зокрема, присутні просили сприяння у оформленні субсидій, у відновленні роботи Дубенського диспансеру психосоціальної реабілітації, порушувалося питання пільгового проїзду для інвалідів у приміському транспорті та спрощення отримання рецептів на медичні препарати.

***

А для дітей з особливими потребами пройшов вечір у Радивилівському центрі дозвілля (кінотеатрі імені Павла Стрижака).  Програма називалася «Подаруй частинку серця дітям». Захід розпочав отець Ярослав із церкви святого Олександра Невського – зверненням до діточок та їхніх батьків. Разом із веселим м’ячиком Бумбумчиком діти знайомилися, спілкувались, брали участь у вікторинах, за що отримували призи та насолоджувались мелодійними піснями і запальними танцями. Велике задоволення гості отримали від перегляду мультфільму “Машенька і ведмідь”. З хорошим настроєм, приємними спогадами та солодкими подарунками повертались діти додому.

Про це поінформував сайт Радивилівської РДА. Фото з цього ж сайту. 

Радивилів, день інвалідів kozinРадивилів, священик, інвалідиРадивилів, для дітей

 

 

 

Архів новин »

Радивилів: з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.