Радивилів: зимові фотоетюди (понад 90)

Кожна пора року по-своєму приваблива. Зимі теж присвячують ліричні вірші, пісні, картини. І, звичайно, зиму ми з задоволенням фотографуємо – види Радивилова чи приміські пейзажі, краєвиди наших мандрівок, а ще іноді робимо знімки з мистецько-художнім колоритом, котрі, що називається, хоч вставляй у рамку і вивішуй для окраси офісу чи свого житла.

Радивилів.info знайомить відвідувачів сайту з деякими фотоетюдами радивилівського журналіста Володимира Ящука. Знімки зроблені в різні роки – в Радивилові, біля міста і на Радивилівщині. Переконайтеся, що знайомі нам види і пейзажі фотограф постарався показати по-особливо, часом із незвичною обробкою кадру. До речі, свої фотознімки і фоторепортажі В.Ящук публікує в Інтернеті давно, деякі його альбоми привертають увагу доволі значного числа людей. Наприклад, фотоальбом «Личаківський цвинтар: випадковий погляд», де зібрано понад 700 фотографій Володимира Ящука, вже зібрав 475 тисяч переглядів.

Переглянути фотоальбом «Радивилів. Зимові етюди» (понад 90 знімків) можна за цим посиланням: http://photo.i.ua/user/5086/464670/?p=0&r=8168111etjud_

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Сергій сказав:

    Деякі фото ну прямо картини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.