Радивилівчанка – у центрі уваги Львова

Петиція про звільнення Інни Свистун, керівника управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради, станом на 5 травня 12:15 набрала 902 підписи.

“За системне невиконання та ігнорування вимог чинного законодавства в сфері комунального майна звільнити з займаної посади Свистун І.В. та провести публічний конкурс на призначення керівника управління комунальної власності ЛМР у встановленому законом порядку”, – йдеться у петиції.

Відповідна петиція була зареєстрована 24 березня, відтак до кінця збору підписів залишилось 18 днів. Сайт Galinfo нагадує: від 22 лютого на сайті єдиної системи місцевих петицій можна зареєструвати власну петицію. Якщо вона набере понад 1000 підписів, її будуть змушені розглянути у Львівській міській раді.

Svystun_InnaІ подає довідку:

Інна Свистун народилася 26 січня 1975 року у с. Березини Радивилівського району Рівненської області. Одружена, виховує сина та двох доньок.

У 1991 р. закінчила Теслугівську середню школу із золотою медаллю. Одразу після школи вступила на економічний факультет Львівського Національного Університету ім. І. Франка. Закінчила з відзнакою у 1996 р., отримавши спеціальність “Економічне та соціальне планування”

З 1995 по 1997 рік працювала менеджером з промоції “Радіо Люкс”.

З 1997 по 2007 рік працювала на ТзОВ “Золотий Дощ” головним редактором інформаційно-довідкового видання.

З 2007 року працювала  директором комунального підприємства “Адміністративно-технічне управління” Львівської міської ради.

З серпня 2013 року працює начальником управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради.

Джерело інформації: 

http://galinfo.com.ua/news/petytsiya_pro_zvilnennya_inny_svystun_nabrala_ponad_900_pidpysiv_227454.html

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. ігор сказав:

    маєте чим пишатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.