Радивилівці беруть участь у міжобласному турнірі в Бродах. Відео

футбол, футзалВчора, 2 січня 2015 року, в місті Броди на Львівщині відкрили міжобласний турнір з футзалу пам’яті Героя України Степана Бандери серед команд дитячо-юнацьких шкіл. Як поінформував кореспондента «Радивилів.info» завідувач сектору молоді та спорту Радивилівської райдержадміністрації (Рівненська область) Микола Тацій, у цих змаганнях беруть участь і спортсмени Радивилова.
Турнір організовується четвертий рік. Змагання цьогоріч проходять у спортзалі стадіону «Ювілейний» за участі команд Львівської, Рівненської і Тернопільської областей. Священик отець Тарас відкрив урочистості молитвою. На відкриття турніру прийшли голова федерації футболу Брідщини Сергій Коб’ялковський, директор дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Подавець (м.Броди), політичні активісти Ірина Сех та Володимир Чехут.
Капітани команд, які беруть участь у турнірі, взяли участь в урочистому піднятті Державного прапора України. Спортсмени співали Державний гімн.
Змагання проводяться 3 дні – 2 січня були змагання спортсменів 2000-2001 років народження, 3 січня – поєдинки для спортсменів 2002-2003 років народження, 5 січня –спортсменів 2004-2005 років народження.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Нік сказав:

    Бандера – не Герой України. Помилка в тексті

  2. redaktor сказав:

    Взагалі-то замітка спортивна. І можна було б не зреагувати на зауваження читача. Але як один з редакторів цього видання скажу так: героями стають не за указами глави держави. Якщо люди вважають героями України тих, хто своїм життям заслужив такого визнання, що можна проти цього заперечити? Нагадаю: 20 січня 2010 року С.Бандері звання Герой України присвоїв Президент В.Ющенко – «за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзм і самопожертву у боротьбі за незалежну Українську державу». А в червні того ж року ухвалою Донецького (!) апеляційного адміністративного суду це рішення було скасовано. І що ж? Це зовсім не змінило ставлення до постаті С.Бандери як його прибічників, так і ворогів, особливо – запеклих ворогів поза межами України. Бо це ж давно відомо: у кожного народу, у кожної нації – свої герої. І якщо сьогодні ми говоримо про полеглих в АТО українських військовослужбовців як про героїв України, то так воно і є, таке наше переконання. Незважаючи на те, що лише окремі з них удостоєні звання Героя указом Президента. До речі, і звання народного артиста України не завжди співпадає із ставленням народу до артиста, – наприклад, доречним буде згадати в цьому зв’язку про Йосипа Кобзона, Таїсію Повалій. Народні артисти України? А хто питає про це в народу, тобто у нас з вами?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.