Радивилівці, нас знову чекає свято

У неділю, 26 червня 2016 року, на радивилівців знову чекає святкова програма заходів, – цього разу вони приурочуються до Дня молоді.

Свято в Радивилові розпочнеться об 11 год. 30 хв. змаганнями з легкої атлетики за програмою «Олімпійський День бігу» (майдан Незалежності). Із 13.30 та з 16 год. на стадіоні «Колос» – матчі radyvyliv_vydyvo-7чемпіонату Рівненської області з футболу між юнацькими та дорослими командами ФК «Сокіл» (м.Радивилів) – ФК «Маяк» (м.Сарни). На 16 год. призначені богатирські ігри (майдан Незалежності), на 18 год. – змагання з підтягування на перекладині (відкритий
тренажерний майданчик біля центру молоді, розташованого при майдані).

Офіційно свято відкриють о 19 годині (вітання голів Радивилівської РДА, районної ради, міського голови, нагородження молодих людей району за номінаціями, майдан Незалежності).
Приблизно з 19.30 буде представлена розважально-концертна програма за участю місцевих молодих артистів, аматорів сцени, а згодом (22 год.) виступлять і запрошені артисти. Тоді ж розпочнеться святкова дискотека. Таку програму оприлюднила прес-служба РДА на своїй сторінці у Фейсбуці.

Так святкували День молоді торік: 

http://www.radyvyliv.info/den-molodi-ne-tilki-dlya-molodix.html

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Червень 26, 2016

    […] Сьогодні відзначається День молоді, і в Радивилові організовуються різноманітні заходи відповідно до визначеної програми, з якою наше видання знайомило. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.