Радивилівці показують свої картини у Франкфурті

Сьогодні, 16 вересня, в німецькому місті Франкфурт-на-Одері відривається виставка робіт двох радивилівських художників – Михайла Воронка і Ростислава Воронка (батько і син). (“NÄHE & Ferne”, Arbeiten von: Mykhailo Voronko, Rostyslav Voronko). Ростислав живе і працює в місті Бєсков (Німеччина), де має свою арт-студію. Батько приїздить із Радивилова в гості.

Ростислав Воронко займається реставраційними роботами в храмах – пам’ятках архітектури, малює картини. Тільки торік і цього року взяв участь у кількох міжнародних художніх виставках – у містах Ґожув-Велькопольський (Польща), Вельхенхаузен, Фюрстенвалде, Бєсков (Німеччина), Бург Роланд (Бельгія), Гренобль (Франція, це, до речі, була спільна художня виставка робіт Марії Клименко, Зої Клименко та Ростислава Воронка), а також у міжнародному художньому пленері в Португалії.

На знімку: художники Ростислав Воронко (другий справа), його сестра Зоя Клименко (п’ята справа) і їхній батько Михайло Воронко (четвертий справа), а також дочка Зої – Марія Клименко (біля них) під час однієї з виставок у Товаристві друзів Гренобля (Франція).

Сайт Ростислава Воронка: http://www.rostyslav-voronko.com/index_ukr.htm
Художники, Гренобль

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.