Радивилівці сплатили до бюджету понад 57 млн. грн.

У Радивилівському відділенні Дубенської ОДПІ відбувся брифінг заступника начальника відділення Оксани Дідик для журналістів Радивилівщини щодо підсумків роботи відділення за 9 місяців 2015 року. У своєму виступі вона наголосила, що завдяки злагодженій праці податківців надходження до бюджетів усіх рівнів зростають, район має стабільне і прогнозоване джерело фінансування бюджетної сфери, соціальних виплат, пенсій та інших державних програм.

Упродовж січня – вересня поточного року платниками Радивилівського району сплачено до бюджету 57,5 млн. грн. податків та зборів. Це на 13,1 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

hroshiУ розрізі податків найбільшу питому вагу надходжень до державного бюджету займає податок на додану вартість (52,9 %), податок на прибуток підприємств (11%), військовий збір (9 %).

До місцевого бюджету надійшло податків і зборів у сумі 32,7 млн. грн., індикативні показники виконано на 107,6 відсотка, додатково надійшло 2,3 млн. грн. Найбільшу частку надходжень до місцевих бюджетів забезпечують податок з доходів фізичних осіб – 54,4 відсотка та земельний податок – 12,7 відсотка.

За 9 місяців 2015 року сплачено 49,7 млн. грн. ЄСВ, додатково до прогнозних показників надійшло 8,4 млн. грн.

Станом на 01.10.2015 року працівники відділення обслуговують 529 юридичних та 1007 фізичних осіб – суб’єктів господарювання. Під час брифінгу заступник начальника Радивилівського відділення зазначила, що головним фактором, який сприяє своєчасності податкових надходжень, є сумлінність суб’єктів господарювання. Про це повідомили у ГУ ДФС у Рівненській області.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.