Радивилівці у змаганнях допризовної молоді

Відбувся обласний етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Перших два дні учасники змагались в м.Рівному, а заключний вид змагань відбувся в м.Острозі. Усього в змаганнях взяли участь 16 збірних команд міст та районів області, а це 160 учасників.

Радивилівський район за підсумками районного етапу змагань представляли Беднарський Олександр, Яловенко Микола, Саленко Андрій, Борщ Роман, Медвідь Назар – учні Крупецької ЗОШ; Крохмаль Тарас – учень Довгалівської ЗОШ; Дуля Василь та Саква Дмитро – учні Радивилівського НВК «Школа № 1 – гімназія»; Войтишин Денис, Табачук Вадим, Миронов Богдан – учні Радивилівського НВК «Школа № 2 – ліцей».

dopryzovУ перший день хлопці брали участь у змаганнях з бігу на 100 м, метанні гранати на дальність, підтягуванні на перекладині, бігу на 3000 м.

У бігу на 100 м наші хлопці в загальнокомандному заліку вибороли перше місце, а Яловенко Микола з результатом 12,1 с. виборов 2-е місце в особистому заліку, за що був нагороджений грамотою управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

У наступному виді змагань, метанні гранати на дальність, результат був значно гіршим. З десяти членів нашої команди лише четверо принесли очки в загальнокомандну скарбничку, тому в підсумку район посів лише 11 загальнокомандне місце.

У підтягуванні на перекладині наша команда посіла 7 місце, а Крохмаль Тарас з результатом 17 разів ввійшов у двадцятку кращих спортсменів у цьому виді.

В бігу на дистанції 3000 м найкращим у нашому складі був Беднарський Олександр, який з результатом 10.46,2 хв. посів 3 місце серед усіх учасників змагань, а в загальнокомандному заліку наші юнаки посіли 4 місце. Наступного дня проходили змагання з плавання на 50 м. У нас – 6 командне місце (найкращий у команді був Табачук Вадим з результатом 0.38,88 хв.), а в стрільбі з малокаліберної гвинтівки кращим з наших хлопців був Саква Дмитро, який вибив 80 очок із 100 можливих та виборов 13 місце в особистому заліку, загальнокомандне – 12 місце.

В останньому виді змагань, який проходив в обласному ліцеї з посилено військово-фізичною підготовкою м.Острозі, – подоланні смуги перешкод наші хлопці всі разом продемонстрували високу витривалість та здобули 5 командне місце.

За підсумками всіх видів змагань у командному заліку Радивилівський район посів 6 місце.

z

Микола Тацій. (З пошти Радивилів.info).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.