Радивилівці, ви будете обирати Президента України 25 травня 2014 року

Постановою Верховної Ради України від 22 лютого 2014 року № 757-VІI, позачергові вибори Президента України призначено на неділю 25 травня 2014 року. Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Радивилівської районної державної адміністрації звертається до всіх мешканців Радивилівського району, які мають право голосу, з пропозицією перевірити свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців. Особливо це стосується тих виборців: кому після останніх виборів (28 жовтня 2012 року) виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше; змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду; мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли); виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби; громадян, що повернулися з місць позбавлення волі; які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто. Постановою Верховної Ради України від 22 лютого 2014 року № 757-VІI, позачергові вибори Президента України призначено на неділю 25 травня 2014 року.

Про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього – і не знаходять себе чи своїх рідних у списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість, напругу на дільницях. Краще заздалегідь уточнити свої дані і спокійно йти на дільницю в день голосування.

Перевірити свої персональні дані можна особисто, маючи при собі паспорт громадянина України, у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Радивилів, вул. І.Франка 11 (районна державна адміністрація, кабінет № 217), прийом громадян проводиться щоденно, крім вихідних з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 17.00, обідня перерва: 13.00-14.00. Контактний телефон 4-37-99

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.