Радивилівці, які невтомно шукають і знаходять себе

Радивилівщина дала Україні немало здібних, талановитих людей. Вони утвердили і продовжують утверджувати себе в різних сферах діяльності. Головне – їх помітили, оцінили. Вони звикли йти до вершин успіху не тільки сприятливими дорогами, але й через терни невдач, причому не зневірюючись і не втрачаючи сил. І тим можуть послужити прикладом для молоді, яка щойно шукає своє місце в житті.

Попередні публікації на цю тему в Радивилів.info можна переглянути за цими посиланнями:

Радивилівці засвідчують свої таланти

Радивилівці у світі – помітні люди

Цвей Ярослав Петрович

ЦВЕЙ Ярослав Петрович, доктор сільськогосподарських наук, професор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків (Київ) Національної академії аграрних наук України.
Народився 18 листопада 1957 року в селі #Срібне (Радивилівський район), навчався у восьмирічній школі села Срібне, закінчив Червоноармійську (Радивилівську) середню школу №1 (1975 р.). Після Житомирського сільськогосподарського інституту працював у колгоспі села #Дружба, згодом – у Червоноармійському (Радивилівському) райсільгоспуправлінні.
Додаткова інформація: http://bio.gov.ua/…/viddil-agroekomonitoryngu-i-problem-zem…

Інна і Назар КРУКПодружжя Назар та Інна Крук (з Радивилова) – професійні артисти танцю. Назар очолює балетну студію «Credo». Зі своїм колективом виступають в Україні і за кордоном.
Іван Ковальчук і колегиВідомий кавеенщик і ведучий свят у Тернополі Іван Ковальчук (на фото справа) – з Радивилова. Виступає в складі колективу студії гумору “Weekend”, бере участь у змаганнях Західноукраїнської ліги команд КВН.

Теслюк Віктор ВасильовичТЕСЛЮК Віктор Васильович, доктор сільськогосподарських наук, професор, – родом із села Ситне Червоноармійського (Радивилівського) району. Навчався в Ситненській школі (випуск 1979 року). Після закінчення Української сільськогосподарської академії працював головним інженером у колгоспі села Теслугів.

Володимир ГамераГАМЕРА Володимир Олександрович, композитор і співак, заслужений діяч естардного мистецтва України, народився в селі Жовтневе (нині Нова Пляшева Радивилівського району). Працював агрономом у своєму селі. Пісні Гамери в 1990-і – 2000-і роки виконували Микола Свидюк, Іннеса Братущик і Орест Хома та інші співаки.

Дегліс Микола ВасильовичДЕГЛІС Микола Васильович – профспілковий діяч, з 1979 року очолював органи державного соціального страхування в Житомирській області. Народився 5 червня 1951 року в селі Срібне Червоноармійського (Радивилівського) району. Найвища із займаних посад – посада директора виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

  1. Квітень 10, 2017

    […] Радивилівці, які невтомно шукають і знаходять себе. […]

  2. Квітень 29, 2017

    […] Радивилівці, які невтомно шукають і знаходять себе. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.