Радивилівці засвідчують свої таланти

Сьогодні соціальні мережі зближують людей, яких життєві обставини розкидали по всьому світу. Ось і про колишніх жителів Радивилова та Радивилівщини, які нині знайшли роботу і свою долю в США, Китаї, Португалії, Іспанії, Італії, Ізраїлі, Польщі та інших країнах, а також у великих містах України, довідуємося з їхніх сторінок у Фейсбуці та на інших хостингах. Вони публікують фотознімки та відеосюжети про свою роботу, відпочинок, зустрічі з цікавими людьми, про своє сімейне життя, розповідають про важливі новини службової і творчої кар’єри.

Ми використали в довільній послідовності кілька фотознімків із соцмережі, які представляють наших радивилівців.

Cybulska_Olha

Відома київська співачка і телеведуча Ольга Цибульська недавно презентувала новий відеокліп на свою російськомовну пісню “Тримай мене руками” («Держи меня руками»). Зйомки проходили в США.

Melnychuk_T

Актор Київського академічного театру юного глядача на Липках Тарас Мельничук, який щойно здолав важку хворобу, повертається до звичного театрального життя.

Kursyk_O

Рівненський журналіст, директор інформаційного напрямку в ТРК «Ритм» Олександр Курсик у ці дні проявив себе як артист, зігравши в поетично-хореографічній виставі мистецького об’єднання “Едельвейс”.

Bortnyk_

Режисери Арсеній Бортник (справа) і Тарас Підгірняк шукають і знаходять творчу роботу в Києві.

Salijchuk

Актриса творчої майстерні «Театр маріонеток» (м.Київ) Мальвіна Салійчук (на фото зліва) розповідає в соцмережі про свої вистави.

Pnychevny

Роман Паничевний (справа) працює в «Ukrainian Independent Radio» (м.Чикаго, штат Іллінойс, США).

Voronko

Художник Ростислав Воронко, який має творчу майстерню в німецькому місті Бєсков, представляє свої нові роботи, що експонуються на художніх виставках Німеччини.

Andrijuk_K

Київський спортивний журналіст Костянтин Андріюк (зліва), який працював у ТРК «Ера» і на Першому національному телеканалі, а нині – в штаті телеканалу «1+1», щодня по роботі зустрічається з цікавими людьми.

Kedrynska

Хореограф-постановник Софія Кедринська (третя справа) знайомить зі своїми друзями, з якими вже два роки виступає в хореографічному колективі на Тайвані.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

8 коментарів

 1. Анонім сказав:

  Так повиїжали за кордон (ємігранти),у пошуках легких грошей,сидять та думають як добре що я тут а не в Україні на війні

 2. Читачка сказав:

  Хто думає, що малювати або танцювати – це легкі гроші, спробуй заробляй – побачиш, чи легко

 3. Анонім сказав:

  Підтримую

 4. FFF сказав:

  Багато розуму не треба виїхати в іншу країну і бити себе в груди, одягнути вишиванку, говорити, що кохаєш Україну. От українці з Чікаго поїхали підтримати збірну України по футболу в Ісландію, взяли Державний прапор України, написали маркером слово chicago на прапорі (тобто: огов, ми приїхали з Чікаго, ми круті з Чікаго). Паничевний і його компанія геть з ґлузду з’їхали писати на прапорі України таке і виставляти таке в інтернет – це наруга над держ. символами, ото Радивилівщина має талант…

 1. Січень 3, 2017

  […] в інших країнах. Серед публікацій варто згадати такі: «Радивилівці засвідчують свої таланти», «Радивилівський художник Ростислав Воронко знайшов […]

 2. Березень 25, 2017

  […] «Радивилів.info» була публікація під заголовком «Радивилівці засвідчують свої таланти». Ми знайомили з деякими виходцями з Радивилова, які […]

 3. Квітень 2, 2017

  […] Радивилівці засвідчують свої таланти […]

 4. Квітень 10, 2017

  […] Радивилівці засвідчують свої таланти. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.