Радивилівців теж запрошують на фестиваль

Цими вихідними – 31 липня – 1 серпня біля водосховища у селі Хрінники Демидівського району п’ятий рік підряд відбудеться фестиваль «Аквасфера», який організовує рівненська агенція «Мегаподія».

У минулі роки на головному рекреаційному фестивалі Рівненщини виступали, зокрема, Кузьма Скрябін та гурт «Дзідзьо».

Тепер на великій сцені поблизу Хрінницького озера розважатиме діджей Костянтин Озеров, відомий серед молоді як автор реміксів на хіти гуртів «Океан Ельзи», «Ляпіс Трубецкой», «Дзідзьо», Світлани Лободи.

Хрінники, фестивальРік у рік фестиваль «Аквасфера» збирає до 5 тисяч людей – гарно й емоційно відпочити приїжджають молоді люди з п’яти сусідніх областей. Звичайно, чекають там і юнаків та дівчат з Радивилівського району, тим паче, що від території Пляшевської сільради до Хрінників – лише близько 20 км.

Торік на фестивалі збирали кошти на потреби рівненських бійців АТО, цього року потрібні гроші на лікування пораненого героя-«кіборга» Андрія Мельника, який отримав поранення, захищаючи Донецький аеропорт.

За словами директора івент-агенції «Мегаподія» Романа Яворського, хороший звук, популярні артисти, гарна погода і чудовий настрій відпочиваючих– головні критерії популярності «Аквасфери». «Пригадую, п’ять років тому ми організували «Акваферу» як екологічний фестиваль – для того, аби залучити молодь до прибирання берегів Хрінницького водосховища. Неочікувано він дуже полюбився молоді, тож відтоді став традиційним», – розповів пан Роман, інформує сайт ОГО.

Фото: Радивилів.info.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.