Радивилівцям – юридичні послуги. Безкоштовно

Один з таких трьох на Рівненщині центрів надання юридичної допомоги з липня діятиме в місті Дубно (вул. М.Грушевського, 171 б) для жителів південних районів області, в тому числі Радивилівського.

Безоплатну вторинну допомогу будуть надавати насамперед соціально вразливим категоріям населення: громадянам з середнім місячним доходом менше двох прожиткових мінімумів, учасникам бойових дій, в їх числі учасникам АТО та членам сімей загиблих, дітям-сиротам і позбавленим батьківського піклування, біженцям тощо.

юридичні послуги, РадивилівРазом з тим мають на меті не відмовляти і іншим категоріям громадян — принаймні направлятимуть їх саме туди, де їм можуть допомогти.

Надання таких юридичних, адвокатських послуг — не тільки вимога часу, а й вимога МВФ,  — зазначив керівник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василь Овдіюк. — У нас працюють професіонали. Підтвердження цьому – одні з кращих показників роботи серед колег в Україні. Є серед наших консультантів кандидати юридичних наук, заслужені юристи України.

Інші два центри діятимуть у Рівному і Сарнах. (Для Радивилів.info – за публікацією газети «Рівне вечірнє»).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.