Радивилівець побив… кримчанина

Житель міста Радивилів  рік тому надав прихисток ровесникові з Криму (радивилівець – 55 років, кримчанин – 54 роки) – і впродовж трьох діб приятелі пиячили, доки  гостю не стало кепсько. Господар, намагаючись отямити кримчанина, почув лишень нецензурщину. Це образило, і він ударив непритомного (п’яного) кулаком у місце печінки та грудної клітки. Після того витягнув «товариша» на подвір’я та залишив біля дому.

У потерпілого була виявлена закрита травма живота та грудей у вигляді перелому десяти ребер справа зі зміщенням та розрив печінки. Отримані ушкодження призвели до внутрішньочеревної кровотечі потерпілого та вважаються тяжкими.

за грати«Кримінальне провадження було відкрито за повідомленням з Радивилівської районної лікарні, – прокоментував подію т. в. о. начальника Радивилівського відділення поліції Дубенського ВП ГУНП у Рівненській області Віталій Кеда. – За частиною 1 статті 121 (умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань».

Призначаючи покарання, суд врахував усі пом’якшуючі обставини та єдину обтяжуючу – злочин скоєно у стані алкогольного сп’яніння. Відтак позбавив волі радивилівця на 4 роки. Також зобов’язав його відшкодувати на користь Радивилівської районної лікарні витрати на лікування потерпілого – в сумі 1061 гривня.

Обвинувачений має право в місячний строк оскаржити судове рішення. Про це поінформував Радивилівський РВ УМВС.

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Лютий 17, 2016

    […] За цим фактом поліцейські Радивилівського відділення … У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що з 2007 року чоловік вісім разів притягувався до адміністративної відповідальності та перебував на обліку як сімейний насильник. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.