Радивилівець – призер Всеукраїнського збору юних зоологів

збір юних зоологівУ Кіровоградській області пройшов ІІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів. Організаторами заходу стали Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з комунальним закладом “Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді”. Рівненську область представляли Роман Пастух, вихованець гуртка “Ботаніка та зоологія” комунального закладу “Станція юних натуралістів” Радивилівської районної ради, та Владислав Гедзюк, вихованець екологічного центру Рівненського міського палацу дітей та молоді.

У рамках заходу під керівництвом учених 9 – 11 червня проведені польові практики в Чорноліському ландшафтному заказнику з ентомології, орнітології, з вивчення тварин озера Берестувате, екологічні екскурсії. Учасники збору взяли участь у фотовиставці “Тваринний світ”.

Роман Пастух з Радивилівської станції юних натуралістів зайняв ІІІ місце у презентації експериментально-дослідницької роботи “Орнітофауна осіннього міграційного періоду ставкового комплексу в околицях села Коритне Радивилівського району”.

У номінації “Фотовиставка” – у рівненців командне ІІ місце.

За результатами усіх конкурсів і змагань команда юних зоологів Рівненщини здобула ІІІ місце. Про це з посиланням на прес-службу Рівненської обласної ради повідомив телеканал Рівне-1.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.