Радивилівщина дала для армії більше 2 млн. грн.

За три квартали 2015 року мобілізовано до державного бюджету 2.2 млн. грн. військового збору від платників Радивилівщини. Про це повідомила начальник Радивилівського відділення Дубенської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Людмила Федун.

У вересні поточного року платники податків Радивилівщини сплатилипонад 258 тис. грн. цього збору. У податковій нагадують, що військовий збір запроваджено із серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5 % від об’єкта оподаткування.

hroshiПлатниками збору є фізичні особи/резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи/нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Для резидента об’єктом оподаткування збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи, отримані з джерел за межами України.

Об’єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

(За інформацією сайту ВСЕ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.