Радивилівщина і Крупеччина – у виборчих перегонах

З 22 лютого на території Радивилівської міської, Башарівської, Дружбівської, Немирівської та Підзамчівської сільрад тривало висування кандидатів у депутати міської ради Радивилівської об’єднаної територіальної громади, кандидатів на посаду міського голови Радивилова. Рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду міського голови або про відмову в реєстрації будуть згідно з законом прийняті до 3 березня включно.

вибори 2015Радивилів.info ознайомить читачів із списками зареєстрованих кандидатів.

Розмір грошової застави для кандидата на посаду Радивилівського міського голови ЦВК визначив у розмірі 680 грн. Такий же розмір грошової застави (680 грн.) – для виборчого списку кандидатів у депутати Радивилівської міської ради.

Нагадаємо: вибори відбудуться 27 березня.

А з 5 березня на території Крупецької, Боратинської, Михайлівської і Ситненської сільрад розпочнеться виборчий процес перших виборів депутатів ради Крупецької об’єднаної територіальної громади та сільського голови. Вибори призначені на 24 квітня. Висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського голови тут розпочнеться 21 березня. А подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів має бути здійснене до 30 березня включно.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.