Радивилівщина: коротко – про новини

У присутності представників громадськості та місцевої влади, засобів масової інформації відбувся публічний звіт голови Радивилівської районної державної адміністрації Олега Ващука про підсумки роботи в 2017 році. Керівник звернув увагу на позитивні показники та проблемні питання у галузях господарського комплексу, фінансах, освіті, культурі, охороні здоров’я, охороні материнства та дитинства, наданні адміністративних послуг тощо. Незважаючи на складні виклики, пов’язанні з адміністративно-територіальною, медичною, освітньою реформами, в цілому вдалося виконати головну ціль – забезпечити стабільне функціонування соціальної сфери при поступовому економічному зростанні району. З повним варіантом звіту можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/16-aVppCA7dYYFR8Tc0smDUzj0AvoHIDJfKUlWQ7S8aI/edit

У Радивилові, можливо, збудують гіпермаркет будівельних матеріалів «Епіцентр», повідомлено на сторінці Радивилівської громади у Фейсбуці.
У субботу, 31 березня , в міськраді відбулися переговори за участю міського голови та представників торговельної мережі «Епіцентр» щодо можливого будівництва в Радивилові будівельного гіпермаркету. Будівництво маркету можна здійснити на території промислової зони (в районі вул. П.Стрижака).

На сесії Козинської сільської ради виділено по 180 тис. грн. на поточний ремонт вулиці Дубовицької села Нова Пляшева та вулиці Набережної села Бригадирівка, а також 47 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації з метою реконструкції футбольного поля із штучним покриттям у Козинському НВК “Школа-колегіум”.

До Козинської об’єднаної територіальної громади завітав народний аматорський театр із Дубна – з французькою комедією “Обережно: жінки” (режисер Тетяна Підцерковна). На сторінці ОТГ щиро дякують акторам за театральний вечір, бажають творчих злетів, театрального фарту, успіхів у нових починаннях. «З нетерпінням чекаємо в гості з новими постановками», – написали козинці.

Голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук провів засідання колегії райдержадміністрації, на було заслухано звіти головних лікарів комунальних закладів охорони здоров’я «Радивилівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та районної лікарні про стан надання медичних послуг і впровадження медичної реформи в Радивилівському районі, а також начальника управління праці та соціального захисту населення адміністрації про стан виконання державними соціальними інспекторами повноважень та обов’язків у 2017 році.

З сайту Крупецької ОТГ: «Звернення до жителів Крупецької об’єднаної територіальної громади, керівників установ, підприємств та організацій. З приходом весни настає сприятлива пора взятися громадою за наведення чистоти, порядку, поліпшення благоустрою та санітарного стану території нашої громади. Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя громади і кожного жителя. Звертаємося до всіх жителів об’єднаної громади, керівників установ, організацій, підприємств усіх форм власності не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою – навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях. Надіємось, що до Великодніх свят кожна сім’я та й у цілому громада буде радувати мешканців своєю чистотою та охайністю. Виконавчий комітет Крупецької сільської ради».

Радивилів, професійний ліцей, КВН

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.