Радивилівщина: місцеві вибори-2015

Радивилівщина, як і вся Україна, включається у виборчу кампанію з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

 Центральна виборча комісія сформувала склад 640 обласних, районних, міських, районних у місті Києві виборчих комісій. Рішення було прийнято після розгляду подань щодо кандидатур до складу відповідних територіальних виборчих комісій місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України восьмого скликання.

 Згідно з ним до складу територіальних виборчих комісій увійдуть представники таких партій: “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Політична партія “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, Політична партія “Опозиційний блок”, Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, Радикальна партія Олега Ляшка, кандидатури від яких до складу ТВК включаються обов’язково.

До територіальних виборчих комісій включені також представники від місцевих організації партій, кандидатури від яких до складу територіальних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією.

 Після оприлюднення складу ТРК, яка готуватиме та проводитиме вибори в тому числі в Радивилівському районі, Радивилів.info вмістить цей список.

Радивилів, вибори-2015Раніше ЦВК подала інформацію про кількість виборців, виборча адреса яких віднесена до території кожного міста, а також про виборчу систему, за якою проводяться вибори міського голови на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. Зокрема, до міст, в яких вибори міського голови проводяться за мажоритарною системою абсолютної більшості в єдиному одномандатному виборчому окрузі, належить і Рівне. А до міст, у яких вибори міського голови проводяться за мажоритарною системою відносної більшості в єдиному одномандатному виборчому окрузі, належать у Рівненській області: Березне, Дубно, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Кузнецовськ, Острог, Радивилів і Сарни. У Радивилові кількість виборців – 7994.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.