Радивилівщина втратила ще одного героя

За повідомленнями засобів масової інформації, на Сході України загинув учасник бойових дій у зоні АТО, житель села Михайлівка Радивилівського району Назар Крохмаль. Минулого понеділка йому виповнився 21 рік.

Хлопець загинув унаслідок обстрілу українських військовослужбовців терористами з реактивної системи залпового вогню “Град”; рідні привезуть полеглого додому, де він буде похований.

З початку українсько-російської війни в зоні АТО загинули шість військовослужбовців, які поховані на території Радивилівського району. Це Андрій Нечипорук (Рідків), Андрій Бєлкін, Ігор Черняк (Радивилів), Іван Сова (Зарічне), Іван Лемещук (Гайки-Ситенські), і ось тепер Назар Крохмаль (Михайлівка). Вічна пам’ять і слава героям. Їх подвиг в ім’я незалежності України наш народ не забуде ніколи.

Назар Крохмаль

Назар Крохмаль

Друзі Назара у соціальних мережах поширюють слова: «Кажуть, Бог забирає найкращих. Минають дні тяжкої скорботи і печалі, як Тебе немає з нами, як відлетів Ти у далі неземні, залишивши всім на згадку спогади та смуток. Не стирається рана в батьківських душах. Ти був для всіх опорою, порадником, добрим сином, найкращим другом. Весь час турбувався про близьких тобі людей, забував думати про себе. Пам’ять про Тебе — завжди з нами. Вічного Тобі життя у Царстві Небеснім та спокою Твоїй душі. Вічна пам’ять».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. nemodnyj сказав:

    В їх загибелi виннi тi, хто не навчив… Вічна пам’ять і слава героям. Їх подвиг в ім’я незалежності України наш народ не забуде ніколи!

  1. Грудень 8, 2014

    […] в селі Михайлівка Радивилівського району поховали Назара Крохмаля, який загинув у зоні АТО, відстоюючи територіальну […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.